Pagrindinė programa  

Visi filmai

Beba

Autobiografinė Niujorke gyvenančios menininkės, imigrantų dukters Bebos brendimo istorija, kurioje ji stulbinamai atvirai ir poetiškai gilinasi į savo šeimos skaudulius, vadindama juos prakeiksmais. Žongliruodama kultūrinėmis citatomis Beba kvestionuoja kadaise giminių ištartą frazę, kad „jie niekada į mus nežiūrės kaip į žmones“, ir svarsto, ką šiandien reiškia būti afrolotynoamerikiete.

„Beba“ – tirštas vaizdų, spalvų, dramatiškų įvykių filmas. Režisierė apnuogina jame pyktį, kuris eina iš kartos į kartą ir savo ekscentrišką asmenybę – įspūdį sustiprina ir nuostabi videodienoraščio, filmuoto 16 mm juosta forma, didžiulė romantika, perdėtas jausmingumas. Rebecca Huntt vadina savo debiutą metafilmu, nes bėgant laikui herojė Beba atitrūksta nuo savo kūrėjos, tampa tik viena iš jos versijų. Tai lyriškas ir jausmingas filmas, panardinantis į menininkės pasaulį, bet, ko gero, atspindintis ir daugiau gyvenimų. (Eglė Maceinaitė)

Apdovanojimai

Berlyno tarptautinis kino festivalis, Vokietija – 14plius kartos dokumentinių filmų nominacija, 2022

DocAviv tarptautinis kino festivalis, Izraelis – srities gylio konkurso nominacija, 2022

Rebecca Huntt

Rašytoja ir režisierė Rebecca Huntt gimė Niujorke, JAV ir studijavo Bardo koledže Niujorko valstijoje. Ji dirbo įvairių dokumentinių filmų archyvine prodiusere ir kūrė trumpametražius filmus, rodytus keliuose festivaliuose. „Beba“ yra jos debiutinis ilgametražis filmas.

Filmografija

1800-Mylimas / 1800-Lovable, 2020

Choras yra / Hay coro, 2018

Filmo seansai

09.22 Ketvirtadienis
  • „Skalvija“ (Vilnius) 19:30

10.01 Šeštadienis
  • „Skalvija“ (Vilnius) 16:30


Informacija

Režisierė: Rebecca Huntt

Scenarijus: Rebecca Huntt

Operatorė: Sophia Stieglitz

Montažas: Isabel Freeman

Garsas: Abraham Chacra

Muzika: Holland Andrews

Prodiuserės: Sofia Geld, Isabel Freeman, Joy Bryant, ​​Alyse Ardell Spiegel, Inuka Bacote-Capiga, Allesandra Orofino, Petra Costa

Gamintojas: Bricolagista

JAV / USA, 2021, 79 min.