Pagrindinė programa  

Visi filmai

Faustas

Meksikos pakrantėje žmonių šešėliai gyvena atskirą gyvenimą. Mėnulio užtemimas ir jūros bangų purslai čia gali pakeisti žmogaus lemtį. Sutramdomi tie, kurie naktį prastai mato, o regintys, tikima, turi telepatinių galių. Tam, kad pamatytum atomą, visai nereikalingas mikroskopas. Pakanka, kad senas išminčius pamokytų, kaip sufokusuoti žvilgsnį.
Tapybiškoje juostoje pasakojamos vietinių legendos, tapusios neatsiejama dalimi pasaulio, kuriame velniai ir faustiškieji personažai galingesni nei žmogaus racionalus protas.
 
„Nors Faustas yra vokiška legenda, daugybė iš šio pasakojimo išsirutuliojusių temų yra lengvai pritaikomos kitų tautų gyvenimuose, pavyzdžiui, tarp šios legendos ir Meksikos pakrantės gyventojų yra akivaizdus ryšys.“ Andrea Bussmann

Apdovanojimai

Lokarno tarptautinis kino festivalis – specialusis paminėjimas, 2018
Bilbao tarptautinis dokumentinių ir trumpametražių filmų festivalis – specialusis žiuri apdovanojimas už debiutinį filmą, 2018
Tarptautinis kino festivalis „Mar del Plata“ – geriausias Lotynų Amerikos filmas, 2018

Andrea Bussmann

Toronte gimusi menininkė baigė socialinės antropologijos ir kino prodiusavimo magistro studijas. 2011 m. ji sukūrė pirmąjį savo trumpo metro filmą „Aquel cuyo rostro no irradie luz“. 2016 m. kartu su režisieriumi Nicolas’u Pereda Berlinalėje pristatė filmą „Tales of Two Who Dreamt“, kuris po metų buvo apdovanotas tarptautiniame moterų filmų festivalyje Prancūzijoje.

Rinktinė filmografija

Tas, kurio veidas neatspindi šviesos, 2011 
Dviejų sapnavusiųjų pasakojimai, 2016

Filmo seansai

09.21 Šeštadienis
  • Skalvija (Vilnius) 21:15

09.28 Šeštadienis
  • Skalvija (Vilnius) 20:40

09.29 Sekmadienis
  • Skalvija (Vilnius) 15:10


Informacija

Režisierė: Andrea Bussmann
Scenarijus: Andrea Bussmann
Operatorė: Andrea Bussmann
Montažas: Andrea Bussmann
Muzika: Gustav Mahler
Prodiuseriai: Andrea Bussmann, Nicolas Pereda
Gamintojas: Andrea Bussmann
Meksika, Kanada, 2018, 70 min.